Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

GüzeL NickLeR 4 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : GüzeL NickLeR 4 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

GüzeL NickLeR 4 Empty GüzeL NickLeR 4

Cuma Kas. 14, 2008 6:10 am
8'd£n SonraGüzeL NickLeR 4 Smilev 9'q£LS£d£GüzeL NickLeR 4 Smilev 10'Suz ßırakma K£ndiniGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

saNa minneTTaRım sevqiLimGüzeL NickLeR 4 Nokta GüzeL NickLeR 4 Nokta o kücücüK kaLßiNe ßeni sıqDıRdıqıN iCinGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta!!

Dönüş yoqqi her hatadan gözlerde btmişse yürekte aranmaz inan sna deli gbi aşıkken kybettiin aşkına yan seni çok sewmiştm inan!!!

GüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaBnm aNıLarım KaRaNLıqq TaFraCı heRkessGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

*GüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaBhaqq BisS sPerr iqiLiyiSshhGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta*

ßéLki akLım ßir dénizdi
ßén ßouLdumGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

MutLu sonLa ßitén hikayén oLamamGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta(!)

küÇüqüM daHa çoK küÇüqüM bU yüZdeN büTün koRkuLarıM GruRum Bu YüzDen bU yüzDeN çoCuK qibi koRuNmasızLıqım ):

arKadaşLık zaTen öLmüşş Morqa kaLdırınnGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

GüzeL NickLeR 4 Nokta"bNa iHTiyAcuNn YqOkk ArtIkkKGüzeL NickLeR 4 NoktaŞeNiNnn OlAnA İİ bK"“

Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adama rastladımGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktabugün de yoktu orada!GüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktakeşkeGüzeL NickLeR 4 Smilevkeşke hiç gelmeseGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecekGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktayalnızlık gerçek demekGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktagerçek bizi çekecek!!!GüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Bizden nefret edin çünkü sizden değilizGüzeL NickLeR 4 Smilevarkamızdan hep küfredin kendimize kefilizGüzeL NickLeR 4 Smilevdünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminizGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktaasadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz[/color]

Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beniGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

kapılma rüzgarıma nezle olursunGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Adı VicDaNsIz gerisini sormaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

SeNi sEfİoRuM sÖzLErİ hEr ŞeRGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktazİn AğZıNa SaKıZ OLmUşGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

oLum abartı senin neyineGüzeL NickLeR 4 Smilevbeynin sahip senin abartı genineGüzeL NickLeR 4 Smilevbeni çöpe atmak senin ne haddine!! sen zaten çöptesin bari beni çeqmeeGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Öncülük yaptıım herşey taklit ediliorGüzeL NickLeR 4 Smilevbeni bu kdr benimsediinis için tşk ederimmGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta[/color]

bu kdr cehalet ancak tahsiLLe oLur!!!

kıyamet mail atmışGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktabu gece hep beraber kopalım dieeGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

'AŞK'' bir yarıştıGüzeL NickLeR 4 SmilevÖDÜL ise senGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktao yarışı kaybettim çünkü olamasdıGüzeL NickLeR 4 Smilevsen başkasını SEVERKENGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Eskileri siLdim ama kırmızı oLunca izi kalıooGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

yüreim yaralı derindenGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktayanmaz artık istesemde yenidenGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktaçok yaralar sardı kalbim ammaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Noktabu yara kapanır mı bilememGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Bir Cevabim Bile Yok GüzeL NickLeR 4 Nokta Ama Soruya Hayran Kaldim !!!

susma susutukça sira hep bana gelecek))

Seni kaybetmemekte kararliyimGüzeL NickLeR 4 Nokta Kararlarimda israrliyimGüzeL NickLeR 4 Nokta Israrlarimda inatçiyimGüzeL NickLeR 4 Nokta Inatlarimdan da VAZGEÇMEMGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Susma Bir$e SöLe Biraz oLsun Yardım Et GeLemiorm Üstesinden Ben Bu a$kın Tek ba$ımaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Dısımda kahkaLardan bi SuuretGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta İcimde Kan agLayan bi VeLetGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Bi Adam Var düsümde Tam Dokunacakken uyandırıLdıqımGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Caırmalarım GeLmen İcin DeiL!

Hic AKLından cıkmayanı unutmayı beceremezsinGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta Bu yüzdn acını hicbi zaman dindiremessinGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

N£ iLktiN n£d£ Son oLduN! Hayatta YaSadiGim Kacak ßi Oyundun! SeWGiyLe Doodun NefretLe Yok oLdunGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta üzGünüm ex a$kum S£nd£ YaLan oLduN

En Kötüsü Kenarda KaLmakGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

YeniLdim! Ac kapını yannızLıım Ben Geri GeLdimGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta!

Sırınqayla cekip ALsınLar Seni Tüm vücudmdan ruhumdanGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

ayRiLik öLüm gißidiRGüzeL NickLeR 4 Smilev kesersin ßiLekLerin kesiLmesGüzeL NickLeR 4 Smilev iSte o zaman anLar$inGüzeL NickLeR 4 Smilev 2 kere öLünmezGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

ELimde Artik Hersey SiLiyorum DünüGüzeL NickLeR 4 Nokta Lanet Ediyorum Gecmise Yasiyorum ßugünüGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Artık Beni AsLa yaraLayamaz Hayat Eer İstemessemGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

Alkı$la Sensiz öLmek Zamanı $imdiGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta

ßöyLeyim nedeni ßen ve ßenden uzak insanLarGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktakaLbim eski ßi fabrika ve yok artik o caLisanLarGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 NoktaGüzeL NickLeR 4 Nokta