Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

GüzeL NickLeR 2 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : GüzeL NickLeR 2 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

GüzeL NickLeR 2 Empty GüzeL NickLeR 2

Cuma Kas. 14, 2008 6:06 am
CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim GüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 Nokta
ßildiklerimizin aLimi ßiLmedikLerimizin TaLißiyizGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Smile Birden ''Bitti'' Sesi DuyulduGüzeL NickLeR 2 Nokta Çınladı Ortalık Sevgisizlik Kapladı Geceyi Bir Aşık Yere Düştü Kırmızılara Boyandı Sessizlik Karalar Toplandı Başına Sarı Sayfalar Örtüldü Üzerine Aglayan Bir Bebek Vardı Başında Adı ''Aşk'' tı Sokak Ortasında Kaldı ''Hoşcakal AŞK'''
kApan$ın kapıLar uzerime $ogukta ya$amaya aLı$tım nasıL oL$a GüzeL NickLeR 2 Nokta

ßen Keder Üretir Dert Yaratırım aLeme İbrettir Her ßir Satırım 40 yıLın baSında haLim Hatrım soruLsa Ne yazar soruLmasa Ne GüzeL NickLeR 2 Nokta!

ßiqün Sende SewerSin ßiqün Sende aqLarSin O zaman akLına ßen qeLirim GüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 Nokta beLki qeri Dönmek biLe iSterSin ama Vakit Çok qeç oLacakGüzeL NickLeR 2 NoktaeLimde deqiL Sewiorum özLüorum Hepte öLe kaLacakGüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 Nokta ŞerefSizGüzeL NickLeR 2 Nokta !

Şimdi Yine Yanlızım Kalbim Kış Uykusuna Yatar Senin Olabildiğim Kadar Benim Olamadın YarGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta

Ben aŞkı unuttum ayLar önceGüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 Nokta KirLenen kaLbimi yıkadım az önceGüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 NoktaYaLnızLık acı vermez oLduGüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 NoktaGeLecek benim için seferber oLdu

Warlıgımızın kıymetini bilmeyenlere yoklugumuzla terbiye ederizGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta(:

istemem AyrıLık senDe DursunGüzeL NickLeR 2 NoktaSen daha doğmamıs biR Cocuksun NasıLsa HerseYi SEn bıraktın Birde BENSİZ Olsun

Sén Bénim Farkımı Fark Edémédin Ama Artık Fark Etséndé Fark Etméz Çünkü Bénim Farkımı Fark EdénLér Séndén Çok FarkLıGüzeL NickLeR 2 Nokta!

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!nGüzeL NickLeR 2 Smilevsén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!nGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta| Seni ßiLmem ßen aÇıkca özLüorumGüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 Nokta ! |

Sen var ya Sen Sen benım herSeyımdın uLan oyLe ßır qırdınkı ıCıme ne Sen Cıkmasını bıLdın Ne ben cıkarmaSını SenSız oLurmu ßundan Sonra oLmas tabi ama oLacak oLmaLı SensızLıqı hayaL bıLe etmekten korkan ßen Sımdı SensızLıqı tercıh edıorum GüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 Nokta

GüLé güLé Git SévqiLim yOLunm Héß Açık oLsun Sana yaßdıkLarım HéLaL oLsunGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaKötü Dusunmém Ardından Héß DuaLaR édéRim Yétérqi Snn Canın saoLsunGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta

KuraLLarı Sevmem ama YerSiz Yere Cignedigim GörüLmemiŞtir GüzeL NickLeR 2 Smilev Kinci deiLim ama unutmam GüzeL NickLeR 2 Nokta Sefkat qöSteririm ama Şımartmam GüzeL NickLeR 2 Smilev DaLqa Gecerim ama KIrmam GüzeL NickLeR 2 Smilev Ciddiye aLırım ama KapıLmam GüzeL NickLeR 2 Smilev Huzur Veririm ama Söz Vermem GüzeL NickLeR 2 Smilev Sahip oLurum ama AİT oLmamGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta

Ben ßeni aNLaTMaYa KaLKSaM uZuN SürerGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaSen aNLaMaYa KaLKSaN aKLıN G!DerGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaYa$a DeSem cAnIn çeKer YaŞaRSaN öMRüN BiTeRGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaYaNıMDa oLSaN DaR GeLiR KuRaLLaRıM uZaKTa oLSaN Zor geLiR YaLNıZLıĞıMGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaTaVSiYeM ßenDen ßir ADım uzaKTa Dur En Hafif sıyrıkLa kurtuLGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta

Bana bulaşma kalbini kırarımGüzeL NickLeR 2 Smilev üstüme gelme dünyayı yakarımGüzeL NickLeR 2 Smilevbu sevgi sna çok geldiGüzeL NickLeR 2 Smilevbundan böyLe uzak oLaLımGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta!

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaRGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Noktaßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

ßéYNiMDéKi TéK qüÇ oLaN NéFRéTiMé Thánk yoU… NéFRétiMi ÇékéMéyéN HéRKéSé ƒucK ¥øU !!!

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydimGüzeL NickLeR 2 Smilev ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdinGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta '

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeriGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqımGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemezGüzeL NickLeR 2 Nokta GüzeL NickLeR 2 Nokta !

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man EdememGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

KabuS dolu günlerin gecelerin olsun GüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta yastığın taşdan yatağın toprak GüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta gözlerinde yas yerine kan bulunsun cok seviyordun böylemi alÇAk GüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta bırakıp kaÇmak GüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta Sana yakısır AnCak GüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta Senin bir adın yaLancı bi Adın aLçak GüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta

i should have found out this relation has no end!! İt is no use what we doGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta You and meGüzeL NickLeR 2 Smilev can not become weGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta!

anLamı : Daha o gün anlamalıydım Bu ilişkinin sonu olmadığını Ne yapsak faydasız “Senle benGüzeL NickLeR 2 Smilev biz olmuyor…”

if i had knownGüzeL NickLeR 2 Smilevi wouldnt waste my life for youGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta

anLamı : ßilseydimGüzeL NickLeR 2 Smilev ömrümü senin için wermezdimGüzeL NickLeR 2 NoktaGüzeL NickLeR 2 Nokta