Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

GüzeL NickLeR 1 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : GüzeL NickLeR 1 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

GüzeL NickLeR 1 Empty GüzeL NickLeR 1

Cuma Kas. 14, 2008 6:05 am
SeninLe yeniden doğdum kayßoLan ßi ßeni yeniden ßuLdumGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta

Kıyamet KopcaKsa qeLisn Beraber KopaLım

Açılımı şöyle YALNIZ OLMA KORKUSU (YGüzeL NickLeR 1 NoktaOGüzeL NickLeR 1 NoktaKGüzeL NickLeR 1 Nokta)

Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde Ne de kendim beni buldu bendeGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta

GüzeL NickLeR 1 Noktaιl[»тυякιѕн вєвιѕн«]lιGüzeL NickLeR 1 Nokta

----->>> HuZuR iSTiYoRummGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta!!! ----->>> MuTLu OLmaK iSTiYoRummGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta!!!! ----->>> YoK oLmaK iSTiYoRummGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta!!!

Düşlerimi görün öyleyse
Sevdiğinizi benim gibi sevin
Gülün hep güldüklerime
Sıkıysa ölün bakalımGüzeL NickLeR 1 Smilev
Her gün öldüklerimeGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta

Dilime zincir vurabilirmi GüzeL NickLeR 1 SmilevGüzeL NickLeR 1 Smilev kralınızda gelsse !GüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta

öLmeyi çoqTan gÖze aldıqTa yaNımızda kİmLeri gÖtüreceğimİzi dÜşüNüyorUz

♥ Kanatlarım yoktu benim ama bir zamanlar melektim…

тєℓєƒσηυη тυşℓαяıηα вιя ¢αη єкℓє∂ιм çєкмєуєη şєвєкєуι нαѕяєтℓє ѕüѕℓє∂ιм єууу вυ ηι¢к'ι σкυуαη ѕєηι çσк özℓє∂ιмGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta

Bîzî BîR AllÂh BîrDê DostLÂrımız BîLsîN GüzeL NickLeR 1 Smilev ZâHmêT oLmâZsa qêRîsî îLêrLêsÎnGüzeL NickLeR 1 Nokta!!!

sévén bu kâLbîn çığLıkLârında GüzeL NickLeR 1 Smilev duâlârındâ bîlê hâlâ sên vârsın hîç mî duymuyorsun?

ѕuѕмαк wєяiLмєsi єη güç cєwαρтıяGüzeL NickLeR 1 Noktaçoк кoηu$αη кoLαy oLαηdıяGüzeL NickLeR 1 Noktasusтuм вєηGüzeL NickLeR 1 Smileviѕтєyєη кoηu$ѕuηGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta

||Huzurluu we MutluuGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta||

AчиαLαяα deiL вiявiяimize вαkαLıмGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Noktaßiя hαчαttıGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaTutuиαмαdıkGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGeL oиα вir soи чαsαLıм(!)

~Ödünç MeLek KanatLarımLa uçarken benGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 NoktaGüzeL NickLeR 1 Nokta ELimi tut Korkarm dü$mekten