Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

GüzeL NickLeR 3 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : GüzeL NickLeR 3 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

GüzeL NickLeR 3 Empty GüzeL NickLeR 3

Cuma Kas. 14, 2008 6:08 am
İki damla gözyaşı düştü geriyeGüzeL NickLeR 3 Smilevsonra kurudu tuzu kaldı geriyeGüzeL NickLeR 3 Smilevdenizleri aşıp aşkıma yol aldıGüzeL NickLeR 3 Smilevbir umutla yeşerip tekrar açacak diyeGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta

GECEMİDİR İNSANI HÜZÜNLENDİRENGüzeL NickLeR 3 SmilevYOKSA İNSANMIDIR HÜZÜNLENMEK İÇİN GECEYİ BEKLEYENGüzeL NickLeR 3 SmilevGECEMİDİR SENİ BANA DÜŞÜNDÜRENGüzeL NickLeR 3 SmilevYOKSA BENMİYİM SENİ DÜŞÜNMEK İÇİN GECEYİ BEKLEYENGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta

Sıkıntı çekecek kadar gücümGüzeL NickLeR 3 Smilevacı çekecek kadar sabrım kalmasadaGüzeL NickLeR 3 Smilevseni sevecek kadar kalbim her zaman vardırGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

TÜKENEN AŞKIMIN SONBAHARINDA NASIL SEVDALANDIM BİLEMEDİMGüzeL NickLeR 3 SmilevKİM BİLİR KAPINI KAÇ DEFA ÇALDIMGüzeL NickLeR 3 SmilevSENİ SEVDİĞİMİ SÖYLEYEMEDİMGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

Eğer bir ressam;Gülün yere düştüğü anki sesi tabloya dökebilirse işte o zaman seni unuturumGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta

İNŞALLAH OL SENDE BÖYLE AŞIK OL DA BAK BİRİSİNEGüzeL NickLeR 3 SmilevBEN OLDUM DA NE OLDU SANKİ SENİN GİBİ BİRİSİNEGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!
MUTLULUK İSTERKEN ZALİM FELEKTENGüzeL NickLeR 3 SmilevŞU GÖNLÜM İSYANKAR ACI ÇEKMEKTENGüzeL NickLeR 3 SmilevUĞRUNA ÇEKİNMEM İNAN ÖLMEKTENGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

Seni ölesiye sevdim kıymetini bilemedinGüzeL NickLeR 3 Smilevüzgünüm artık son şansını da kaybettinGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!

SOKAKDA BİR KIZ GÖRDÜM TAKILDI GÖZLERİM GÖZLERİNEGüzeL NickLeR 3 SmilevAŞIĞIM ZANNETTİ BENİ KENDİNEGüzeL NickLeR 3 SmilevHALBUKİ NE BİLSİN BENZİYORDU;GÖZLERİ GÖZLERİNEGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman edenGüzeL NickLeR 3 Smilevgeri dönmek isteyipde dönemeyince çaresizlikten delirtenGüzeL NickLeR 3 Smilevhayatta bir defa görülebilenGüzeL NickLeR 3 Smilevharika bir RÜYASINNNGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!!!

KENDİMİ BİR NOKTA KADAR KÜÇÜK GÖRDÜĞÜMDEGüzeL NickLeR 3 SmilevANLAMLI BİR CÜMLENİN SONUNDA BULDUMGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta

Ne sen bir başkasından böyle bir aşk göreceksinGüzeL NickLeR 3 Smilevne de bir başkası
bendenGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta

TRENDE BİLETSİZ SEVDALAR VARDIGüzeL NickLeR 3 SmilevVAGONLAR KAÇAKLARA GÖZ YUMARLARDIGüzeL NickLeR 3 SmilevAKSADA YÜREKLERE KAR PINARLARIGüzeL NickLeR 3 SmilevSEVDANIN ARKASI VARGüzeL NickLeR 3 SmilevARDI BAHARDIGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!
DEĞER VERDİĞİNİZ İNSANLARINGüzeL NickLeR 3 SmilevVERDİĞİNİZ DEĞERE LAYIK OLMADIĞINI GÖRDÜĞÜNÜZDE YIKILMAYINGüzeL NickLeR 3 SmilevBIRAKIN ONLAR YIKILSINGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!!
GECELER GÜZ YAPRAKLARI GİBİ BİRER BİRER DÖKÜLÜRKENGüzeL NickLeR 3 SmilevAYAKLARIMIN DİBİNE BEN HER GECE KARANLIĞA GÖMÜLDÜMGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta

Bu son olsunGüzeL NickLeR 3 Smilevyüreğim huzur bulsunGüzeL NickLeR 3 Smilevdaha fazla nefret edemem kendimdenGüzeL NickLeR 3 Smilevyarınları öldürdüm kederim nefretimdenGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta

BAKTIĞIM KADARSINGüzeL NickLeR 3 SmilevARKAMI DÖNDÜĞÜMDE YALANSINGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta

Topladın eşyaları iyi düşündün mü? Canıma kastın nedenGüzeL NickLeR 3 Smilevacımı gördün mü?Aşkta ibadet varGüzeL NickLeR 3 Smilevkalpte ihanet varGüzeL NickLeR 3 Smilevsöyle ne korkun
varGüzeL NickLeR 3 Smilevhayret üzüldün müGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta???

BİR CANIM VAR VERECEĞİMGüzeL NickLeR 3 SmilevMALDEN ÖTE MALDAN ZİYADEGüzeL NickLeR 3 SmilevBİR SEN VARSIN Kİ BENİM İÇİNDEGüzeL NickLeR 3 SmilevBENDEN ÖTE BENDEN ZİYADEGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

Ya hiç gelmeseydinGüzeL NickLeR 3 Smilevgelişinle mahfetmeseydin yüreğimiGüzeL NickLeR 3 Smilevya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seniGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!!

GÖZLERİMDE YAŞGüzeL NickLeR 3 SmilevGÖZYAŞLARIMDA SEN VARSINGüzeL NickLeR 3 SmilevİNAT ETME GÖZYAŞIGüzeL NickLeR 3 SmilevBENİM KADAR AĞLAYAMAZSINGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

Bir mızrak olur bulurum kalbinin yeriniGüzeL NickLeR 3 Smilevbir hançer olur alırım üstündeki deriniGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

KAHVALTI HAZIRLADIM SANA DA GÖNDERİYORUMGüzeL NickLeR 3 SmilevUMUT DOLU OMLETGüzeL NickLeR 3 SmilevHAŞLANMIŞ SEVGİGüzeL NickLeR 3 SmilevBİR DİLİM TUTKUGüzeL NickLeR 3 SmilevSENİ SEVİYORUM REÇELİGüzeL NickLeR 3 SmilevVE BİRDE YALNZLIK DEMLEDİM KAÇ ŞEKERLİ OLSUNGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!!

Bir umut vardır hiç tükenmeyecekGüzeL NickLeR 3 Smilevbirde hasret vardır çekilmeyecekGüzeL NickLeR 3 Smilevbirde ölüm vardırGüzeL NickLeR 3 Smilevbirgün elbet gelicekGüzeL NickLeR 3 Smilevama sana olan sevgimGüzeL NickLeR 3 Smilevne ölecek ne bitecekGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!!

SEN SEV SENİ SEVENİ DAĞDA ÇOBAN OLSA BİLEGüzeL NickLeR 3 SmilevSEVME ASLA SENİ SEVMEYENİGüzeL NickLeR 3 SmilevŞU GÖRDÜĞÜN TÜRKİYE'DE KRAL OLSA BİLEGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!!

Çölün suya özlemiGüzeL NickLeR 3 Smilevbenim sana olan aşkımın yanında hiçç kalırrGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

SESİN KULAĞIMDA YANKILANIRGüzeL NickLeR 3 SmilevNEFESİN ENSEMDEGüzeL NickLeR 3 SmilevÇOK ÖZLEMİŞİM SENİGüzeL NickLeR 3 SmilevFARKETMEMİŞİM MEĞERSEGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!!

Güzel olanı beğenGüzeL NickLeR 3 Smileviyi olanı sevGüzeL NickLeR 3 Smilevdoğru olanla yürüGüzeL NickLeR 3 Smilevkıymetli olanın da yanında kalGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!

DENİZLERİ SEVİYOSAN DALGALARIDA SEVECEKSİNGüzeL NickLeR 3 SmilevSEVİLMEK İSTİYOSAN ÖNCE SEVMEYİ BİLECEKSİNGüzeL NickLeR 3 SmilevKORKARAK YAŞIYORSAN YALNIZCA HAYATI SEYREDERSİNGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 NoktaGüzeL NickLeR 3 Nokta!!!

[