Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

megane Nick Deposu  4 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : megane Nick Deposu  4 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

megane Nick Deposu  4 Empty megane Nick Deposu 4

Cuma Kas. 14, 2008 5:23 am
^ Meğer herkez tanışıyormuş mutlaka gerçeğin ta kendisiyle..insan bunada alşıyormuşmegane Nick Deposu  4 Smilevdayanıyormuş tüm gücüyle...^

Hepinizden Uzakta KaLmak..
SaLakLıkLarınızı Uzaktan İzLemek..
O Kadar EğLenceLi ki.!
Sizsiz Hayat O Kadar GüzeL ki.!

^beni kimler sorduysa sizi görüp megane Nick Deposu  4 Smilev gülüp gitti dyin...

Ufak Tefek İnsancıklarınmegane Nick Deposu  4 SmilevKalın Kafalarının İçindeki Minik Beyinleriyle Ürettikleri Basit Eleştirileri Görmücek Kadar Körüm!Duymucak Kadar Sağırım Eleştirsene
Gören??
Duyan??
Sizi Takmak Mı ?? Ahaha Düşünce Kirliliğisinizmegane Nick Deposu  4 SmilevAlaylı Gülüşlerimin Nedenisiniz

Damar nickler megane Nick Deposu  4 Smilev msn nickleri megane Nick Deposu  4 Smilev üzüntülü sözler

Ölüm gerçekse yaşam yalanmı ??
Yaşadıklarımızın yalanının farkında olsakta olmasaktamegane Nick Deposu  4 Smilev
Hüsranla yaşayanların kefaletini kim ödeyecek ?
Bizlere hesap verilmesi gerek !

Kendime zarar verdim acı duymadım.
2 karar verdim ama başaramadım.
Birisi ölmekti bocaladım olmadı.
Birisi yaşamaktı yaşayamadım

Rengarenk tonLarda perdeLerLe
örttüm geceyi artık gece de rengarenk

adımı tükürün azınızdan çiğnediğinz yeter !
Nefret ettim bazınızdanmegane Nick Deposu  4 Smilevdostum düşmanımdan beter.
Kmse kusura bakmasnmegane Nick Deposu  4 Smilevynımda kmse kaLmasın
we kmsede surat asmasınmegane Nick Deposu  4 Smilev Lan sen arkadasmısn ?

Damar nickler megane Nick Deposu  4 Smilev msn nickleri megane Nick Deposu  4 Smilev üzüntülü sözler

Bir meLek kaydı qözLerimden ..
Benim meLek oLduğuna inanmak isdediğim asLnda hç oLmamş Bir meLek ..
Bir düş qördüm ...
düşLerde yaşanır bir aşk yarattım.
Düş bittimegane Nick Deposu  4 SmilevqözLerim qerçeğe uyandı !!
Bir aşk çizdimmegane Nick Deposu  4 Smilevsenary0su Bana ait !!
ParçaLandı düşüp qösLermden ..
Ben yapbozLarda kayboLdum !!!
Şimdi bir umut yanar qözLerimde seni unutmaya dair qerçek aşkı yaşayabiLmeye dair ...

*

beni bitiren
dünyanın içindeki hayat
hayatın içindeki zaman
zamanın içindeki ben !

bi kaç tüp mutLuLuk ekLedim damarıma.artık mutLu oLucam. ^^oLmaLıyım..'

qüzeL qünLükLerim vaRdı..
ve birde günLükLerim kadar qüzeL OLmayan günLerim..

TuTamicaM SözLer VerMem ßaSiT kişiLerLe MEvZuu yaPMAm ßaZı ŞyLri AsLa AfeTmem Ağır GeLiYoSa ßu SzLer FiRar SerßesT ÜsTeLeMem

KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr ... HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› ... Ve O BeNi ÇaĞıRıYor

вιℓмєz∂ιм вιя ∂αнα вιя ∂αнα ѕєωє¢єğιмι уιηє öğяєттιη вαηα ѕєωмєуι уєηι∂єη ∂σğ∂υм ѕη∂є öğяєη∂ιм уüяüмєуι ηє σℓυя вιяαкмα єℓℓєяιмı

●●●ѕσηвαнαя∂α ∂öкüℓєη уαρяαqтıм ιℓк вαнαя∂α gєяι gєℓ∂ιм вєη!! αıℓємє ∂σѕтυмα ѕℓмℓαя σℓѕυη уααмυя ѕσηяαѕı güηєşιм вєηηηηηη!!!●●●

.. biss yüzsüs p**Lér qibi hér qüséLé asıKK oLmayıss ama oLdukmuda asLa unutmayıss ..

Damar nickler megane Nick Deposu  4 Smilev en damardan nickler

GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

bi baktım uzaklardayım_duygusal tuzaklardayım_her sokak bit yol ayrımı_anlatamam ki ben kaygımı...

krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar ..

ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum..

вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα ѕöz єтмє özℓємєктєη

ѕєηι уιηє ѕєνємєм вυηα ∂αуαηαмαм ѕαηα кöℓє σℓѕαм уιηє уαяαηαмαм вιяαz υzαк σℓαℓıм вєℓкι∂є уαяαя göя вαк σ zмη км кιмι αяαя

ραтαкℓα яυнυмυη кαяαмѕαя çσ¢υкℓαяıηı..αℓ єℓℓєяιη∂єη şєкєяℓι єℓмαℓαяıηı

нαуαтı ∂ιğєяℓєяιη∂єη кσρуα çєкєяєк уαşαмαк вυ∂αℓα¢α...

ƒυηкуι ѕαтαякη υтαηмıуσ|¢єzαуı göяѕє ∂ιzℓєяι тιтяєя|αувєηι göяѕє αℓтıηα уρя|ѕαgσραуα ∂ιккαт αηηєη ѕєηι ∂σя∂υηα ριşмαη σℓмѕη

Aşk sevipte ayrı kalmaksamegane Nick Deposu  4 Smilev sevgilerin sonu hep ayrılıksamegane Nick Deposu  4 Smilev ömürlerin sonu hep karanlıksamegane Nick Deposu  4 Smilev al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın.!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyükmegane Nick Deposu  4 Smilev berlin kadar anlamlımegane Nick Deposu  4 Smilev ağrı kadar yıkılmazmegane Nick Deposu  4 Smilev paris kadar çekicimegane Nick Deposu  4 Smilev izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desemmegane Nick Deposu  4 Smilev bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim.!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktummegane Nick Deposu  4 Smilev bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun.!

*Seni görmek sumegane Nick Deposu  4 Smilev senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez.!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdirmegane Nick Deposu  4 Smilev kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüyamegane Nick Deposu  4 Smilev yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin.!

*Balığın suyamegane Nick Deposu  4 Smilev çiçeğin güneşemegane Nick Deposu  4 Smilev insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sana..

*Sen her gece yatağımda düşündüğümmegane Nick Deposu  4 Smilev şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.