Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

megane Nick Deposu  3 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : megane Nick Deposu  3 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

megane Nick Deposu  3 Empty megane Nick Deposu 3

Cuma Kas. 14, 2008 5:22 am

Sarkisiz ve sensiz kaldigim nice aksamlar Gözlerin geçer aklimdan özlemler içinde Gözlerin bir çigan müzigi güzelliginde
Kirpiklerinde kemanmegane Nick Deposu  3 Smilev bebeklerinde gitar...

Bir daha dünyaya gelsem Yine seni severdim Beni üzesin diye Beni deli divane edesin diye

Seni görmedigim günler Karanliktayimmegane Nick Deposu  3 Smilev katran gecelerdeyim Cehennem misali bir yerdeyim Bir demir nasil paslanirmegane Nick Deposu  3 Smilev bir elma nasil çürürse Iste öyleyim...

Gözleri namuslu namuslu parlar insanlarin Gökyüzü inadina mavi Yasamak inadina güzel Bu sehirde sen varsan.

Bütün kadehlerimi hep sana adiyorum Hep senin için bu bir bir bosalan siseler Umutsuzlugummegane Nick Deposu  3 Smilev sarhoslugum senin eserin
Senin yüzünden bu delicesine içmeler

Dayanmak zor yalnizligina aksamlarin Unutmak mümkün degil seni bir sarki gibi Agir agir ilerleyen bu zaman içinde
Her an bir sarhosluktur sensizligin verdigi

Bir gün anlarsin hayal kurmayi; Beklemeyimegane Nick Deposu  3 Smilev ümit etmeyi. Lanet edersin yasadigina... Maziden ne kalmissa yirtar atarsin..
Seni sevdigimi iste o gün anlarsin.

Bir pinarsin içilen ama hiç kanilmayan Seveni yaniltmayanmegane Nick Deposu  3 Smilev sevince yanilmayan Özlenen senmegane Nick Deposu  3 Smilev özleyen senmegane Nick Deposu  3 Smilev özleten sen Varken doyulmayansinmegane Nick Deposu  3 Smilev yokken dayanilmayan

Her sey sagir içimde ne siir ne musiki Dünyadan bezginligim dünyalar kadar eski Öylesine çözülmüsmegane Nick Deposu  3 Smilev öyle dagilmisim ki Bu ne bitmez ayrilik bu ne özlem diyorum

Beni çagirdigini bir defa duyabilsem Avuçlarimda atesmegane Nick Deposu  3 Smilev yorgun gözlerimde nem Asarak denizleri bir gün kapina gelsem Basimi duvarlara vurup ölsem diyorum.

Dün kopan bir yapraktimegane Nick Deposu  3 Smilevdüsen bir kuru daldi Bugünden güzel degil bulacagin yarinda Aç ellerini bir bak yanan avuçlarinda Dün gitmis yarin yok bize bir bugün kaldi

Bak büütün güzelliklerin tümü sende Bak sende gülümsüyor en amansiz özlemler Unut bir yerde bensiz oldugunumegane Nick Deposu  3 Smilev çaresiz Ayriliklar sevenlerle yücelir Hadi sil gözlerini Gülsene! ..

Bitimsiz bir sevdadir yasamak Sevmekse en güzeli mutluluklarin Sense içimde en tanrisal gerçeksin Iste yüregim bildigince çarpiyor senmegane Nick Deposu  3 Smilev sen diye Sende gözlerimmegane Nick Deposu  3 Smilev sende ellerimmegane Nick Deposu  3 Smilev sende sen olan varligim Düsünsene!.

Bakma sen yagmurlarin sagnak döküldügüne Bakma sen gecelerin karanligina Bu pembe umut sütten de beyaz Bu senli hayal gülden de kirmizi Iste renk renk çiçekleri askimizin Görsene! ..

Ve bir gün dur diyecegim geçip giden zamana Son kursunu sikacagim sensizlige Öbek öbek mutluluklar tasiyacagim dag eteklerinden
Sana gökten yildizlari koparacagim bir bir Sana bitmez tükenmez sevdalar getirecegim Beklesene!..

Istemem sevgili yüzüme gülme Eger ki sonunda aglatacaksan Istemem sevgilim ümitler verme Sonunda dünyami karartacaksan.

Ben aski ölümsüz bilenlerdenim Bir ömür boyunca sevenlerdenim Ellerin ellerime degmesin derim Eger ki sonunda birakacaksan

Atesleri kül ederdim Kursunlari gül ederdim Su daglari yol yapardimmegane Nick Deposu  3 Smilev Acilari bal yapardim ben olsam..

Ben olsam ah ben olsam O daglarda ben olsam O yollarda ben olsam Oralarda ben olsam Sokaklara ask yazardim Acilara son yazardim
ben olsam.

Her yagmur bir gok bulur Her yesil bir dal Her deniz bir marti Her dogan gunes kuytu bulut kendine Ama ben senden baska sen bulamamki.

Yurek umutlara gebe oldugundan beri Dostluklar ayriliklara yenik dusmedi Gonlumuz dar agacindayken bile Olume kusup dostlarimizi sevmeyi sevdik biz
Yasamin kaynagi sevgi ise eger Sevgi bir tutku tutku bir gaye gaye bir seyleri paylasmak Paylasmak dostluk dostluk hatirlanmaksa aklimdasin

Sevgili dedigin gunes gibi yakici olmali Bakislari simsek gibi cakmali Titretircesine heyecan katmali Bal dudakli sevgilim.

Sevgili dedigin demli bir cay gibi olmali Sekeri ne eksik nede fazla Icince insana bir tat birakmali bazen Aci bazen tatli Ama hep aranmali ihtiyac duyulmali.

Kulagi oksayan tatli sözler soyleyen askin kalbimde Biraktigin izler söýnemez Inanki hic kimse senin kadar sevilemez bir tanecik bebisim
Turnalar sana hasret ucuyor aydinliga Kalemim bile senin icin yaziyor Yuregim senin icin carpiyor Senin rizan askina gogus geriyor vucudum ruzgara be seker
Dostlar arasina hasret ucurumu girdiginde Yildizlarla kopru kurduk yurekten yurege Gonlumuzun hasret gunlugune unutmayi ve unutulmayi Hic yazmadik biz..

Dostlar irmak gibidir Kiminin suyu az kiminin cok Kiminde elleri islanir yanlizca Kiminde ruhu yikanir boydan boya.

Guller hep elinde acsin ama dikenleri eline batmasin Sevgililer hep senibulsun ama seniyaralamasin Mutluluk hep yuregýne dolsun ama Beni unuturmasin
Dertlerin kum tanesi kadar kucuk Sevinclerin nisan yagmuru kadar bol olsun Ve oylesine mutlu olki gozunden akan yaslar Mutlu olmayi bilmeyenlere sadaka olsun

Gecenin bir yarisi basliyorsa cigligim duyulsun diye degil Cagirmalarim gelmen icinde degil Duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yurek gormeden sevmeyide bilir.

Ask gunah olmayacak kadar masum Kole olmayacak kadar ozgur Unutulmyacak kadar derin umulmayacak kadar yakin Tek basina yasanmayacak kadar ozeldir seker
Uyuninca insani uyandigina pisman eden Geriye donmek isteyip donemeyince caresizlikten delirten Hayatta bir kere gorulebilcek harika bir ruyasin sen.

Sen kurumus yaprak olsan cikmaz tozlu sokak olsan Olsen kuru toprak olsan yine seni sevecegim Sen gullere ozenme guller sana ozenssin Uzme tatli canini sen gullerden guzelsin Sevgi kadar ozgur ozgurluk kadar ozelsin Gulum sen her seye degersin .

Inandigin gibi yasayamasan Gun gelir yasadiklarina inanmaya baslarsin bebegimmegane Nick Deposu  3 Smilev

˙·٠٠•●Unut gitsinmegane Nick Deposu  3 Smilev aksin Gözlerinden bir Damla Yas gibi..Unut ve diren Hayatamegane Nick Deposu  3 Smilev Rüzgara duran Tas gibi..·٠٠•●

ۣۜ..¤ ๑블๑◄███▓▒░░๑블๑ BakTım BakTım PenceReDen gOkYuzuNe DaLmıS GiTmiS RuHum GökYüzüNe... ░░▒▓███►ஐ ๑블๑

.°•. °•. °•. °•. Her Kalb Kendi Şarkısını Söyler .•° .•° .•° .•°

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Varmegane Nick Deposu  3 Smilev Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLermegane Nick Deposu  3 Smilev 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer amamegane Nick Deposu  3 SmilevSenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer ..

GüLmek Için Mutlu Olmayı Beklememegane Nick Deposu  3 Smilev Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdırmegane Nick Deposu  3 Smilevsakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM

kır kalbimi gönlün olsun.al herşeyimi gözün doysun.şimdi başka kollardayım..bu da sana KAPAK olsun..

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm…

sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış..

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye

Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER

aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

Aşk Gülmekten çok ağlamakmegane Nick Deposu  3 Smilev yaşamaktan çok ölmekmegane Nick Deposu  3 Smilev gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

Hepsi Gidici Sen Kalıcı megane Nick Deposu  3 Smilev Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu megane Nick Deposu  3 Smilev Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE megane Nick Deposu  3 Smilev Hepsi Öylesine Sen Ölesiye

Bizim aşkımız istanbul kadar büyükmegane Nick Deposu  3 Smilev berlin kadar anlamlımegane Nick Deposu  3 Smilev ağrı kadar yıkılmazmegane Nick Deposu  3 Smilev paris kadar çekicimegane Nick Deposu  3 Smilev izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.