Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Empty éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim

Cuma Kas. 14, 2008 5:11 am
a.q x a.q² x a.q³-½ = ½+[(a.q x a.q²) - (a.q - a.q+½)³]²a.q x a.q³-½ = ½+ a.q = ???

Ruhları tarafından terkedilmiş kalpsiz insancıklar..

éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgséLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgséLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgséLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgséLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs

(''éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs)
./¦\. ¦¦¦¦¦¦¦¦
_| |_

*-*-TaRTışaCaKsaK eĞeR..BaNa Bi DaKKa İzn VeR..BeYnimi ÇıKaRıP GeLeYim..ŞaRTLaR eŞiT oLsun..

*-*-$ey†an nefreTe sevGiDen daha çok inandı çünkü sevginin sah†esi vardı ama nefretin asla...!

meLeqLEr ağLamaya mecBurdur seviLmeye Laik oLdukLarı gibi.

> Ben kabuSLarLa büyüDüméLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs hayaL etmek ne haddime

> Biz akıL vermezéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs gösteririz.. Konuşmaktansa susaréLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs ses bekLeriz.. Değer verdikmi karşıLığını isteriz..

herkez pLaya oLmu$..SokakLar aaaa doLmu$..bizim a$k dedimiz $ey miLLetin eLinde oYuncak oLmu$.. a.q

Hani Bi İlişki SEnelerce Sürer DE 1 Saniyede Biter ya İşte Ben Ona Yanıyorum

Şu siyah beyaz hayatın içinde
Tek ¦renK¦ Benim!!!

öss'yi çıkaranınéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgssoruları hazırlayanınéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs3saat wereninéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs5şık koyanınéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgstek doru cwp koyanınéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgso milli eitim bakanınıın qösLükLerine caM oLymm..

Onun qüseL oLması iÇin makYaJ deqiL modifiye Lasım..!

Makyajın we yüzündeki boyalarınla qururlanmaa!! yollarda qüzeldir ama altından kanalizasyon qeçer!!!

Gitarımın telineéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs sevgilimin elineéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs Rockcıların diline hastayım

KalbiM hala o oyuNda dram yaşarkeN Bana sadece yalnızlık senfoniM kaLdı...

Can kıRıqLarım yüreqimi kanattı ..! sen gittikten sonra. Hayat ikiye böLündü; 'senden önceéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs senden sonra...'

X "²" ye koyarsaéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs "²" Y'yi çağırır; X=Y =>; "²" döt gibi kalır öle mi?

Hayat dedikleri Bu ise éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs üstüne 1 paket Parlıament Ver be Ganqa

Şizofrên bir aşk yaşatıyorm gêcêLêrdê...
nikotin kokan êLLêrimLêéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs
çêktiğim hêr nêfêstêéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs
zêhirLiyorm bêni kirLi êmêLLêrimLê...

KaLBiM ßaNa SöZ VéRDi aRTıhK hak etMééNLéRiN q*TüNü KaLdıRMıJak…!

Hikaye btti ve yazaR yoRuLdu yaşamadm hayaTı hesap soRuLdu

Garip 1 rüzqaR esti bu qönLüme siLip qötürdü kanayan qünLeri

ne haddimiZé déLi qißi sévméK éN iyiSi öLüpté topraqa qirméK..!!

Arkana biLé bakmaéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs yüréğim sanaéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs gözLérin düşLérimé emanét.

Depresif bu alemin içinde akli dengemi yitirip suikast notları tuttum kendime ..

.Kim GöRMü$ KiM SeWmİ$ BEnİm KaDaR MuCiZe A$KLaR YaŞaIP Kim ÖlmÜŞ BeNim KaDaR.._??

Sévén ßu KâLbîn CıqLıkLâRında éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs duâLâRındâ bîLê hâLâ Sên vâRsın hîC mî duymuyorsun?

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye byeéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Smile)

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..!

Sen ve beN 2miz..
KabuL et eN dipteyiz :/

bir $eyLer ilk a$kımı anımsatsada... son a$kımdın anLamasanda....

''Gereksiz insanLara HayaTımda Yer Y0K.!'

SÖZE GEREK YOK éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgsSUSSAM DA BAKIŞLARIM YETER İNSANI VURMAYA!

Kasa kasa toPLanmş turuncuya boyanmş potakaLLar kdr sıkıLdm
EriK kdr a$ksızm dutLar kdr yanLızm
Çksa keşke 1 kiraz gbi ansızn

Her$eyimsn dedm ona Bn 1$eyLer buliym sana !
oLurm snin heR$eyn..Olurmsn bnm her 1 $eym ?!

şımaRıqh - uqaLayım isTeiNce laFı koyaRım aMa çHoq haSsaS vE aLıNqaNıM çözeMessiN beNi beN zoR oLaNLaRdaNıM

kapRisLeRini daHa ne kadaR çekicem..? demeq daLqa qeçTin qüLmekTen öLücem...ßen Seni hiç sevemdim peKi ßuna ne dicen...??

oSenDiinis Hayati yasaqmaLa mesquLum janLariimm éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Smile

aceLe kaN aRanıoRR qRubu farK etmeZ (( noT : wampiR ))

nikaHına beniDe çaqıR AsumaN isterseN yapaRm sana panSumaN bu aDam kim diE soraN oLurSa derSin sıwaCı osmaNN

qözün aLıoRsa Beny Hady Kendini SevdiR... aLmıoRsa Hady skTr ! qit Kendini GezdiR...

KalBimi kiLitLéyip DéniZé AttıMéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs KeNDiNé AşIk étMék İSTiYOrSan Ték SöZüM VAr..."DalGıç SénsiN haDi KoLAy GélSin"

MaLLardan uzak. HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak. qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*.

GörémézLér… İzin vérmézsém üzémézLér… ÇözémézLér… Bénim bir düşüm vâr ki âsLâ biLémézLér

siyaH qiymeqLe aaaaLciéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgsaaaaL dinLemeqLe Satanist oLunmaS..!

ßi Rockcı hér$éi qéridé bıRocKk'rR .!

Tedavisi mümkün görülmeyen
Şizofren bir aşktı bizimkisi
Hangi doktora gittiysek
Ayrılık yazdı reçetemize
Ve ekledi
Hergün düzenli olarak
Ölünecek

Çirkinhsem iLgiLenme!UkaLAysam Yashma !GıcıksHam Konu$ma...ßnm oLan ßna kalr...gerie kLan yol alr..!

seSsiz ve ÇareSiz ..yanLız ve yanLı$ım ?..

ELime $işeyi aLınca qelİr yanıma Dost biLdiklerRİm éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs$işe dibe vuRunca çekeR qider ..Geçmi$ini SktkLeRim

SévéN ÇékéЯ Acıyı…SévméyéN Ne ßilsiN…ßaNa a$KTaN SöZ éTMé…SévméK KiM SéN KimsiN…!

kRaLiçeye kRaL oLacağıNa qiTTin kaŞaRa pezeveNq oLdun - hiç umRumda değiLsin haqeDDiğiN yeRi buLdun.

biLioRsun taLebeyiméLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgshafTaaRası qeLeMem - cumaRtesi aNNem evDe pazaR babaaNNemDeéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgsheLe iqİmİsi qöRürLeRse seyRed siNemayI evDe.aNNasaNa be aaaa bNm qözüm yoqh seNde.

Mâzérét G*t qiBidir Hérkézdé ßuLuñu®!!!

ßana öyLe ßir $ey yaptınki dostLarlm ßiLe ßana qüLdüéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim VirgsSana öyLe ßir $ey yapacamki dü$manLarin ßiLe ağLıyacaq.

saNa canImdan caN veRdim daha n'pıcaKtım.bizi yaRataN duRurKen saNamı tapıcaqDım.

içimdeqi phiç beNi terketme hiCc! eLimden qeLse SevmezmiyM Hiccc.. aMa NapiM kaLßim phic!.

şımarık mıyım ? eeth ! ukaLa mıyım ? eeth ! dengesiz miyim ? eeth ! uyuz muyum ? eetth gıcıqmıyımMm ? eeth! Kendimi çok sewiorum beeee !!

' KaLßim Artık Sıradan ß1r İch Orqan..!

ßiLmiorm akLndamıyım ßir iHtimaL oLryha ßen ßurdaım (=

ßeYaZ atLı pRenSimi ßuLmam iÇin daa kaÇ qurBaa öpMeM Lasım xD
¤¤¤¤ time şerefsiz oLucana part time insan oL..

•αsкıмм dieni diiLéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs
αsкından öLeni sєω..
yüzünє güLeni diiLéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs
sєnsizLiє αqLαyanı sєω..
gidєrkєn boynuna sαrıLıp
unutмαм dieni diiLéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs
αrkandαn gizLice вαкαnı sєω. .

Bn snin kaLbini yuvaMéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgssen bnmkini üLken biLdkten snraéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs
$ehirLermz ayRı oLm$ ne faRkeder ? Bn snde ya$ıyorm <3

Yine aynı yerde “belki”lerle ve “keşke”lerimle seni bekliyorum..

nedenini bilmedim bi ağlamak var içimde biyerlere sığdıramıorm kalbimi!

sevgiéLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim Virgs yitiriLmis biR keLimediR benim LugaTımda

siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni.. DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim...