Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

kapak msn nickleri 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : kapak msn nickleri 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

kapak msn nickleri Empty kapak msn nickleri

Cuma Kas. 14, 2008 6:14 am
Allah' M yqmrr yaqdır Yeryüzünde pisliqq coqqkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta!!

kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri NoktaSöyLénmémi$ sözLéRim vaR

Dalmakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta Düşünmekapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta Ağlamakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta Hayat bu!kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta mahfeder insanı mesutkenkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta Bak ben ağlıyormuyum?kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta herşeyimi kaybetmişken kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

sadisttiR insanLar kapak msn nickleri Smilev kendiLerine uygun mazo$ist ararLarkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLarkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

YaRınıMı bRaqTm kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta düN'm KaHpE çIkıNcakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta !!

' Yeni bir krize giriyorum
ellerim titriyor
üzgün değilim ama gözlerim doluyor kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta!

İstanbul sana susamalı
Benim sana susadığım kadar
Bu hasret İstanbul’a da koymalı bana koyduğu kadarkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

El Değmemiş IntiharLarım Var ßenimkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta kapak msn nickleri Nokta
MecaLsis YaşamaLarım kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

sefioRum yaLan yoqh !kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta umutLaNma aşq biTTi !kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

yanqınLar biLe yaqmadı gözLeriN kdR !kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

hayaLLeRimi bıRakkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri NoktaumutLaR senin oLsunkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktadöneceksin sanaRakkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktaya$anmaz biLiyoRsunkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta!

kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri NoktaoyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalıkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktabir türlü üzemiyorum onlarıkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri NoktaElinde sonunda mutlu oluyorlarkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktabir türlü bana benzemiyorlarkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?

'nefess aLma efess aL'

Eykapak msn nickleri SmileviKi AdımLık YérKüré
Sénin ßütün aRka ßahçéLérini
Gördüm ßén kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta kapak msn nickleri Nokta

Hayat Né Garip öküzLér FaLankapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

ßirBirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadıkkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta(L)

"ßén séni séviyorum amakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta"Larına kar$ıLıkkapak msn nickleri Smilev "kapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktaama ßén séni séviyorum"Larım vardıkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta
qittikcé dévrikLé$tikapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta
SiLdim héßsinikapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

fasLa özénMé aLTında kaLıRsın (kapak msn nickleri Smilev

Hépimiz sorumLuLuk sahiBi oLamayacak kadar ßénciLiz

kaLBim saBrımı durdurur vé diLimidé $éytan doLdurur

вιяçσк кιşι gιя∂ι σ кαℓвєkapak msn nickleri Smilevвιяçσк кιşι çιкмαк ιѕтє∂ιkapak msn nickleri Smilevкιмѕєуι ηє gιямєѕι ιçιη ηє∂є çιкмαѕι ιçιη zσяℓα∂ιkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktagι∂єηє нσşçαкαℓ ∂ємєуι вιℓє¢єк кα∂αя кιвαяkapak msn nickleri Smilevgєяι ∂öηєηє нαуιя ∂ιуєвιℓє¢єк кα∂αя кαвα вιя кαℓρ σkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktaσ кαℓρ çσк ιуι вιℓιуσяkapak msn nickleri Smilev gι∂єηℓєяιη çσgυ σηυ υzαктαη тαкιρ є∂ιуσяkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktaνє σ кαℓвιη мιηιк вιя мєѕαנι ναя gι∂єηℓєяє;нєя gι∂єη вιℓιуσяυмкι вєηι υzαктαη ѕєуяєтмєктє kapak msn nickleri Smilev σηℓαяα кσ¢αмαη мυтℓυℓυкℓαя ∂ιℓιуσяυм νє ιуι ѕєуιяℓєя ∂ιуσяυмkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktaвєη∂єη υzαкkapak msn nickleri Smilev ѕєν∂ιкℓєяιηє уαкιη σℓѕυηℓαяkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktaвєηιм кαℓвιмє gιямєѕι кσℓαуkapak msn nickleri Smilev çιкмαѕι∂α кσℓαу αмα вιя кєяє çιктιмι кαℓвιм∂єηkapak msn nickleri Smilev gєяι gιяєвιℓмєѕι ιмкαηѕιzkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta!!

Giт gidebildigiи кadar ne чapsam degismezsiиkapak msn nickleri Nokta kapak msn nickleri Nokta
вeиiм gibi seveяsiи aмa
Senin kadaя sevilmezsiи

Uиutmakapak msn nickleri Nokta kapak msn nickleri Nokta kapak msn nickleri Nokta

HİÇKİMSE SEVGİME SENİN KADAR YAKIŞMADIkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta
VE SEVGİM HİÇKİMSEYİ SENİN KADAR YAŞATMADIkapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Noktakapak msn nickleri Nokta

Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan kapak msn nickleri Nokta kapak msn nickleri Nokta kapak msn nickleri Nokta Çünkü nèfrètin sahtèsi olmaz