Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

çok anlamlı 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : çok anlamlı 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

çok anlamlı Empty çok anlamlı

Cuma Kas. 14, 2008 6:03 am
Kader beter zengini duygu hazinem iflasçok anlamlı Smilevdiline hakim ol bak sol elimde alyans!
çok anlamlı 4ka40fdca5cf9

Dünyanın merkezindeyimçok anlamlı Nokta
Etrafımdaki binalar kutu kutu pense oynuyorçok anlamlı Smilev
Güneş yağ-bal satma gayretinde elinde buluttan mendiliçok anlamlı Nokta
Eğlenemiyorumçok anlamlı Nokta
Çocuk değilimçok anlamlı Nokta

çok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta LânêtLênmiş bêdênimin kutsâL küLLêrindê çok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta
çok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta Kâyıρ ruhLâr kêndiLêrinê bir yoL buLuyor çok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta
çok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta GünâhLârım intihâr süsü vêrmişkên sâģımdâki mêLêĸLêrê çok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta
çok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta Hêrbiri cêhênnêmdê bênim için duâ êdiyor

| çok anlamlı Nokta çok anlamlı Nokta Ağlamakla başlar her şeyçok anlamlı Smilev bağlamakla gelir gerisi Taze derisi al nesnesi oluverir tek kötekte
[ Tımarı bilir insanoğlu Yazıkçok anlamlı Smilev bir kazık ]
Pasaporttur diğerlerine temsilen Eğerlerini kim tutarçok anlamlı Smileve kim batar
Güneş satar tüm değerlerini
3 kuruşa kalleş doğanlarçok anlamlı Smilev kalleş ölür çok anlamlı Nokta çok anlamlı Nokta |

Canini Yakack Eller Uzatiyolar İnsanlrçok anlamlı NoktaKaÇ RÜyani Yakaladn? Ben BİKaÇini Ama Soyutçok anlamlı Nokta

Kolunu Jİletİn KeskİnlİĞİyle Keser Bİrİsİ Yazar Kolunaçok anlamlı Smilev Ben VÜcudma DeĞİl Yapraklarima Yaziyormçok anlamlı Nokta
Ben Hep O KÜÇÜk ÇocuĞu DÜŞÜnerek Yazıyorm

HİÇDe Mutlu DeĞİldİ Ve Ayna KarŞisnda Çekİngen çok anlamlı SmilevSahİplİĞİ Zayif 1 Bedene SiĞdirilmiŞ GÜÇ
BurnuMu SÜrtmektnçok anlamlı Smilev İyİnİn Kokusunu Almam GÜÇçok anlamlı Nokta
Turnanin GÖzÜndn Vurmak İÇn Zamana İhtİyÇ VarmŞ
Hedefm BaŞkalarininDa HedefİymŞ çok anlamlı Smilev
NeymİŞ İŞİm 'ZormuŞ'

" HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum "
HaLa Yüksék Sésé KırıLırçok anlamlı Smilev HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım
ßana PahaLı ŞéyLér ALma ELma Şékériné ßayıLırım Né OLur Tut ELLérimi
YaLnızLıktan Korkarım Çok Canım Acıyor SöyLé Géçér Mi?
Né Kadar ßüyüméLiyim ?
Uyusam ßitér Mi? ßu GözyaşLarı ßaLıkLara Yétér Mi?
Küçük Dünyam ßu Sarsıntıya Dirénir Mi?

çok anlamlı Opucuk
Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyorçok anlamlı Smilev Hayatım Desem Hayat Kısaçok anlamlı Smilev Gülüm Desem Oda Soluyorçok anlamlı Smilev Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyorçok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta
*Aşkına döksem gözyaşlarımıçok anlamlı Smilev elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versemçok anlamlı Smilev bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekteçok anlamlı Smilev Geceye İNat Gün Hala AğArmaktaçok anlamlı Smilev Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİMçok anlamlı Nokta İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yokçok anlamlı Smilev neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsaçok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürkençok anlamlı Smilev düşünüyor olmanı düşünmek galiba
Dünyada bir çok insan varçok anlamlı NoktaKimi mutlu kimi mutsuzçok anlamlı Smilev Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyorçok anlamlı Noktaçok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta
*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarındaçok anlamlı Noktaçok anlamlı Noktaçok anlamlı Nokta Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!