Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Empty küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!!

Cuma Kas. 14, 2008 5:46 am
küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! AfroHayat Boş Eğlen Coş
Komşu çocuklarının saçını çekküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs1.sınıfların topunu patlatküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgsperdeleri indirküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgssandalyeleri kemir...küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Dancinglikeamoronbydoitgn8

_ SΛПSüЯ ΚOΥDЦM ЯЦΉЦMLΛ SΣVIşΣП ŞΣΥTΛПLΛЯΛ _

{seyTan cekiYor seni yanıMa...}

küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!!küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Biggrin

Özlem geceleri kapımıza dayanacak
Sevgilim../..susturma bizi
Sürç-ü lisan olmasın bu aşk

Uğurladım eski sevdalarımı../..gözlerine ilk baktığım an
Çarmıha gerdiğim özlemlerimi azat ettim
Huzur kazandım müzayededen ikimiz için
Bol köpüklü bir kahve taşıdım bakışlarımla sana
Yüreğimi istedin../..verdim

Kayıplarım çokküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgsne yazar senide kaybetmişim
Ben kimleri tarihe gömdümküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgssen bilemezsin
Kalbimdeki imparatorluğun efendisi benim
Seni az önce idam ettirdim

tüm barbi bebeklerimin bacaklarını çoktan kırdım ben;

bebekler'l e

oyna_mı'yorum artık ...!

içim'de iç ses /dış ses kapışması var ...!
iç ses'me ayakta alkış varkenküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs
dış ses'ime olanca küfür'üm var.

Ben deliyim...
Ağlamamaya yemin etmiş gözlerim...
Sonu dramla biten bir hatıraküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs üç bölümlük bir komedi dizisiyim.
Zehir kokan bir gül biter dudaklarımın arasındaküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs
Kimisi tükürürküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs kimisi öper.
Tükürene mezarküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs öpene lalezar olurum.

"Sorular bendeküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgscevapları sende saklı...Bırak kalsınküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs dedim ya; inan güzel böyle de..."

Bilip söyledikleriniz yasadıklarımı ifade etmez...

küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Staroq6.Ruhumm Hep desenn deSenn. .

Hala Benim Ezberimsin
Deliler Gibi Seni Özlüyorum

ßu yanlızLk içimE iŞLemşküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs çıkarTamssn! çnkü o sendn eskiküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs çnkü o ßendn ßri...

Severk unTmk oLr i$ mi?
ßiLerk uçuruma öndn atLnr mı ki?
Kaybttqnn yerine ne koysn doLmz.
ß0$ bırakcqm yerini hP bombş!

*Hep aRadm duRdm yaŞamm boyunca! ßu yüzLern içNde hÇ mi?
İNSAN yoK? *

küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! To

''Özentimiz olmaküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgskendin ol.Böyle çok daha orjinalsin xD ''

küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Thloverzy3

...geceyi dinledim uykuların ötesinde küpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgsyagmuru okşadım sen diye saatlerceküpemiz yoqqi manitamız olsun delikanlıyız canımız sagolsun!!! Virgs
benim müzigim o kadar aglıyorki sözlerimle gülemiyorum. .