Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Empty yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk

Cuma Kas. 14, 2008 5:06 am
S۪۫۰۪۫E۪۫۰۪۪۪۫۫۫N۪۫۰۪۫İ۪۫۰[۰C۪۫۰۪۫O۪۫۰۪۪۪۫۫۫K۪۫۰۰Ö۪۫۰۪۫Z۪۫۰۪۪۪۫۫۫L۪۫۰۪۫E۪۫۰D۪۫۰۪۫I۪۫۰۪۪۪۫۫۫M

yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk!aaafin bilir şeker!m bana hasta olan çhokk..

a ćaηıм Sєηdє ωazqєςiiLмєz dєqiiLмiişSiiη вє ćaηıм вєηdєη öηćє нiiς SєωiiLмємiişSiiη..!!

hσLLγwσσd кızLяı hєpSi hiкaγє вηм qiвi w
aя мı qöSтєяη 1 тaηєyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Tongue hiiς вiişγ γapмSaм da тaяiih вєηi γazaя..тaкıLp düşєяSм σLćк σ da ηazaя..

SaγıLı aякada$Laяıм ωaя.! aмa ßaηa γéтéяLéя dü$мaηıм aтé$Sé dσSтLaяıм aтé$тéη вéтéяL€я...!

γa Sηη’Lє γada SηSíiz … duяuмuмuzza |3aaк ćaяєSiiz … |3єηi γσямaa |3єηi кσLLa … σLaмaм SηSíiz !!

γa$ 15yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs5 кaFa вiяaS ućuк вéη γємєм Sućuк qєL Sєηi öpéм мuuJккккS (=

тaк вσγηuмa ipiηiyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs γa da кєS вiLєğiмi.. SєηSiz γaşaтaćağıηa öLdüя вєηiyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs daha iγi !!

··¤(` × вιLмιуσRѕυη × ѕєVмєуι × тαSιмα × 0 × уüRєgι × ´)¤··

unuTTum sni btün yeminlerİ werdiğimiz sözleri TıpKı snn qibii...

• ' ßi avuç kaLp yétér yaLnzLıma...
AnnéyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgskücükkén ßi yérim acıınca
öpimmdé gcsin dérdin ya..
KaLBim acıo annéyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs hadi öpté gcsinn.!

OkuLda toSLuK yaSaK .. gömLeKLeRiN eteKLeRi göZükMeSi yaSaK .. SigaRa içmeK yaSaK .. a$K yaSaK .. oOoO biDe öZGürLüK haKKı vaRdı pöH .. !

seyR-i aLem cok boştuR.. bu insanLaR nahoştuR
Dı$mda KahkahaLardn ßi Suret... iCmde aqLayan Kücük ßi veLet

¢ση∂σм ∂üηуαуα ¢ση∂σм нєякѕє ¢ση∂м - єℓιηєyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs вєℓιηєyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs ¢євιηє ¢ση∂σм - ƒαzℓα υzαqα qιтмє σℓм ßєη∂є нєяѕу ßσℓ.. x)

Sénin $imdié Dék Yaßdıqın En İi $éy Kayßédmék..!
' ßén Tükürdüqümü YaLasaydım $u Anda Yanımda Cok Köpék OLurdu..!
Madém qitmék istiyorsun
İ$té kapı…

Şeqerim Şirinim ŞahaneyimyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk VirgsÇeqtiğin çiLeye teq bahaneyimyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk VirgsMeLeqmi perimi biLmem qi neyimyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgsya ben ne tatLı şeyim!!!!

éLimDé ki ßu çizqiLéR qéCmi$in faLı..İçinDéki izLéR öLümLéRdén kaLmaLı..
dü$sém yiné uçuRumDan ßu déFa oLsun éLimDén TuT ßé öLüm !!
i$Té o qün anLıcm muTLuLuqu...Sadécé O qün ßiLicém huzuRuyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs séssizLiqi..öLümün kuCaqına dü$Tüqümdé anLıyCam qéRcék sévqiyi !!

séfDim onu néDénsiz ..séfméDi $éréfsiz .. ama ßis kaLDırDığımız g*tü inDirmésiniDé ßiLiris!!

hayata anLam yükLüyorum ıııııııı[]ıı %99 ßi türLü %100 oLmadı yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Oha

cinayet saati geldi ... toprağın bol olsun YALNIZLIK...

Yéni ßi SayFa AçtıM KéndimE Çooook €skimişti SéninKi yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs $imdiKi Çoooook Yéni HariTa Médod Hémdé KaréLii ..

Ben ''SeN SeN'' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLumyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk VirgsHadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!

Küjüq ßir Kısh cOcuum ßhèn
SnnLè ßüyümèq isTèyn yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Smile

azrailin olsun sallandıgın salıncak senn o kahpe ruhunu ölüm temizler ancak

Gdéиé üzŁмéyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgsѕvsé gтмzdi!GéŁéиé sévимéyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgsоdά вşкάsиdи gŁdi..!!

ahLak ßéyinde ..
ßéL aLtında arayan zihniyétten ßanané....

Benim Nefes ALdıgım Yerde Senin ALacak Ve Verecek Havan Olmaz

"ßeLki" DünYaSınDa "Ke$ke" KoKan HavaYı soLarKeN "iYiKi" DeDiqm "TeK" Ve "sON" NeFeSimSin..

*Sen avazın çıktığı kadar susarken ben taze çığlıklar yeşerttim sana ..

Naklen Mutluluk İstiyorumyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs Naklen Huzur İstiyorumyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs Canlı Yayına Bağlayın Beni...

RésT Çéktim Bu SahTé HaYat*a .. Ya$amaYacaqım Dérqen ..Sén Çıktın kaR$ıma

kandırık oyunların mızıkçı velediyim!!! xD

kaN ve aTeş Küfrediyor Tüm Masallara
Yas TutuYor MeLeKLeR KaranlığıMıza
Ve Nasırlaşmış YüreğinLe Sen Aciz Dünya...!

ã¢ık SøzLû dû$mãñyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs 2 ÿûzLû døst'tãñ îÿîdîr

Ya seni sewerek öLeceğim yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs Yada ßeni sewen ßirinin yanında seni sewmenin ßedeLini ödeyeceğim .

Al senin olsunyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs bende ne varsayanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs istemem mutluluğu senden uzaksa..

ADım AttıqıM Düz YoLLar çukuR oLmu$.!

kaLbimi çaLdın seni mahkemeye wereCeimm nafaKa oLarak kaLbiNi isteYeceiM yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Smile

Hadi NashyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs I want to see your ense trash

seni it.. .deegrimi biLemedin s**tir qit ...

€qeR daLqanı qeçiøsan benLeyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgsbende øynaRm aynen senLe;aşık edeRm seni öLesiye SonRa çekip qideRm bakmam qeRiye..!!

BαzI Чαlαnlαr güzélyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs
BαzI gérçéklér αcıЧmI$.
BαzI ölümlér uzunyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs
Bütün hαЧαtlαr kısαЧmI$.

' ·$4Ben ·$6meleq yüZLü şeyTan..·$4Yalancı..·$1Düzen boZan..·$9Hep uçLarDa YaşaYan..·$4HayaTı ·$12UmurSaMayan..

ßen o kuLakLara qöRe aqız deiLim..
duyMaya aLı$tıqıNız $eyLeri söyLemeyebiLirim !

KibârLıktân çıt kırıLdım bâk dârıLdım
Kârın kâsım kâsıLdı güLméktén bén yârıLdım ...

Acımâsızcâ geçip giden zâmândân geriye kâLân sâdece yâLnızLıkLârım...

YanLızLık biLmediqiM 1 YabancıYdı… SimDi birLikte uyuYorus…!

Sevdimişteötesiyok...

düNya umrumda deqiL qi - havLayan köPéqLer umRumDa oLSun.

*ß!z! ß!zd€n ßa$ka K!ms€ !Lg!l€nd!rm€z...!! K!ms€de ß!z!mL€ !lg!l€nm€s..!! g€r€km€z...!!

warLıqımın y0k 0Lduqu SıradayanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs
warLıqınLa yeniDen d0qdum dünyayayanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs
qözLerimi açtıqımda Tek Seni qörDümyanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk Virgs
Kapatırkende Sadece Seni qörmek iStiy0rum Kar$ımda...

эи qΰzэſ λэмίи $όz ωэямэкτίя...
эи βΰλΰк ίиτίκαм Ⴣэτмэк†ίя...
эи α¢ι dμλqμ †эяк эdίſмэк†ίя...
эи αdί $όz $эиί нί¢ $эωмэdίм кί dэмэк ωε
эи qΰzэſ ¢эωαp ''..Gΰſΰp Gэ¢мэкτίя..''

PasLı Bir YLnızLıktı AvuçLarımda..Ardımda BirYürek Yükü Rüzgar..
Ne Zaman Sevmeye KoyuLduysam. DoğruLup ÇoğaLdı AyrıLıkLar..

DamarLarımdaki kan gibisin
VarLıgını her an hissetmiyorum
Ama yokLuğunda da yaşayamam.

[b]Kaybedilen Her Bi Öz
Sarfedilen Her bi Söz
Ağlamaklı Her bi Göz
Bir Kördüğüm Oldu.
Çözebilirsen Hadi Çöz...

[b]ba$ beLası oLduuMu dü$ünenLeR daHa bi$eY qöRemediLeR..!!

[b]Ha Ha Ha..i$te hayaTım ßöLe ßo$ ßiR kahKaha..!!

[b]ne KadaR umuRsadıqıNızı ßiLmezLeRse..ne KadaR ßiLdiqiNizi umuRsamazLaR..!![anLayaNa]