Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

akıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : akıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

akıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Empty akıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn

Çarş. Kas. 12, 2008 6:10 am
Mehmet ile Handan öğrenci olupakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilev aynı evi paylaşmaktadırlar.
Bir gün Handan ve Mehmetakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilev Mehmetin annesini yemeğe davet ederlerakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn SmilevMehmetin annesi akşam yemeği süresince Handanı uzun uzun süzer ve aslında Handanın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu akıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilev acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olupakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilev olmadığını merak eder. Aklını okumuşçasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyızakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilev ötesi yok. Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner. Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmetakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilevannen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum. Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım.Oturur ve yazar: Anneciğimakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn SmilevGümüş çorba kasesini sen aldın demiyorumakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilev ama almadın da demiyorum.Fakat konu şu ki: sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp. sevgiler oğlun Mehmet. Bir hafta sonra Mehmetin annesinden mektup gelir: Sevgili oğlum: Handanla yatıyorsun demiyorumakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilev ama yatmıyorsun da demiyorum. Fakat konu şuki: Handan kendi yatağında yatıyor olsaydıakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smilev gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu. Sevgiler annen. akıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Smileakıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Aa5akıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Aa5akıllı kadın die buna derim bennnnnnnnn Aa5