Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz Empty Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz

Ptsi Kas. 10, 2008 2:18 am
Merhabalar
Sizlerle gerçek ama çok ilginç beş resimden oluşan bir konuyu paylaşmak istedim. Lütfen resimleri iyi inceleyin ve bu mükemmel manzara hakkında yorumlarınızı esirgemeyin. Bu resimler Güney Afrika'da bulunduğu söylenen bir elmas madeninin resimleridir.

Bu dehşet çukurun derinligi 525 Mt. çapı ise 1.200 metredir. Müthiş hava boşlugu yaratması sebebiyle bu çukur üzerinde uçak ve helikopter uçması yasaklanmıştır. Bu çukurun ne derece büyük oldugunu anlamak açısından beşinci resimdeki kırmızı ok ile işaretli yeri inceleyiniz.

Ok'la işaretlenmiş şey aslında 16 tekerlekli olan ve madende çalışan kamyonlardan birinin görüntüsüdür. Valla sizi bilmem ama ben bu resimleri görünce çukurun boyutları aklımı durdurdu. Düşünebiliyormusunuz böyle bir çukuru açmanın zahmetini ;
Herhalde birkaç yıl içinde ve yüzlerce iş makinası çalışarak açılmıştır burası. Ayrıca oradan çıkan hafriyatın boyutlarını hayal bile edemiyorum. Neyse kıymetli yorumlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın

Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz 12mx

Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz 29mv1

Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz 32iq

Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz 46gl

Böyle Elmas Madeni mi Olur ?? Bir Bakın İsterseniz 51rz