Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

Ninja Kaplumbagalar Müslüman Olsaydı :D 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : Ninja Kaplumbagalar Müslüman Olsaydı :D 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

Ninja Kaplumbagalar Müslüman Olsaydı :D Empty Ninja Kaplumbagalar Müslüman Olsaydı :D

C.tesi Kas. 08, 2008 6:28 am
Ninja Kaplumbaga kardeslerimiz yillarca kanalizasyonda pislik icinde yasamislardir...

Birgun splinter usta bu pis hayattan sıkılıp ogrencilerine islamiyetten bahseder. temizlik imandan gelir dusuncesine ters dusmemek icin once hamama gidip bi guzel temizlenen ve abdest alan kaplumbagalar, splinter usta ile birlikte kelime-i sahadet getirerek musluman olmaya karar verirler...
Donatello ile Rafael kanalizasyonda hurma yiyip sohbet ederken Rafael'in aklina bisi gelir..

<table style="DISPLAY: inline; VERTICAL-ALIGN: middle" cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td style="FILTER: Glow(color=red, strength=2)">Rafael :</TD></TR></TABLE>
olm kafami kurcalayan bi olay var

<table style="DISPLAY: inline; VERTICAL-ALIGN: middle" cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td style="FILTER: Glow(color=red, strength=2)">Donatello :</TD></TR></TABLE>
paylas benimle muhterem.gonuller paylastikca zenginlesir

<table style="DISPLAY: inline; VERTICAL-ALIGN: middle" cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td style="FILTER: Glow(color=red, strength=2)">Rafael :</TD></TR></TABLE>
ya su Bebop varya...hani domuz olan

<table style="DISPLAY: inline; VERTICAL-ALIGN: middle" cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td style="FILTER: Glow(color=red, strength=2)">Donatello :</TD></TR></TABLE>
eeee

simdi biz bu domuzun agzini burnunu kirarsak gunah islemis olurmuyuz

sanmiyorum muhterem...yemicezk i dovcez bisi olmaz bence...

simdi bi yerden karsimiza cikarsa bunu sopayla dovelim.dokunupta abdestimizi kacirmasin kafir

evet ikindi okuncak zaten birazdan

Ninja kaplumbagalar musluman olduktan sonra asik olduklari televizyon muhabiri April Oneil'in beynini yikamaya baslarlar arkadas toplantilarinda ilahi okumaya baslarlar ve April islamiyete ilgi duymaya baslar ve birgun Michelangelo evde televizyon izlerken...

<table style="DISPLAY: inline; VERTICAL-ALIGN: middle" cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td style="FILTER: Glow(color=red, strength=2)">Michelangelo : </TD></TR></TABLE>
donatello kos kos samanyolu tv'de sirlar dunyasi basladi

muhterem korkmuyomusun o programi izlerken ya benim icim bi tuhaf oluyo

<table style="DISPLAY: inline; VERTICAL-ALIGN: middle" cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td style="FILTER: Glow(color=red, strength=2)">Michelangelo :</TD></TR></TABLE>
ben sadece allahtan korkarim donatello

aa sunucusu degismis...lan. ..lannn.. . April yenge degilmi olm bu

<table style="DISPLAY: inline; VERTICAL-ALIGN: middle" cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td style="FILTER: Glow(color=red, strength=2)">Michelangelo :</TD></TR></TABLE>
dun samanyolu tv ile anlasti olm supriz yapmak istedim sana solemedim

bas ortusude yakismis hani yengeye

muhtemelen ramazan ayinda pizza yemeden once su diyalog yasanirdi...

- niyet ettim niyet eyledim allah rizasi ile orucumu acmaya...hamdolsun verdigin nimetlere amin

- Allah kabul etsin arkadaslar

- amin cumlemizin

splinter usta ile olan diyaloglar

- selamin aleykum splinter usta

- usta diil lan usta diiiillll... bundan sonra haci diceksin...o da olmadi hoca dersin munafik

- splinter hoca Rafeti gordunuzmu?

- Rafet kim evladim

- Rafael hocam...musluman olduktan sonra rafet yapti ya adini

- ulan bi alisamadim su cocugun yeni ismine...

- oglum birak artik su mancikayi elinden

- hocam el aliskanligi iste...illa elimde bisiler olcak...bos duramiyorum

- al o zaman su 99 tasli tesbihi benimle birlikte tekrar et.ya Allah... ya Allah... ya Allah...

- hocam icim nur doldu yemin ederim

- gencler toplanin bakalim etrafima

- buyur splinter hoca bi isteginmi var?

- bundan sonra ninjalik yapmicaksiniz cocuklar.dovusmenizi istemiyorum

- ama splinter hoca nasi olur ne yapcaz peki

- bundan sonra sizin adiniz Semazen Kaplumbagalar

- Yihhhuuuu... peki sirt ustu yatip kabugumuzun ustunde donebilirmiyiz

- tabiki... Konya kanalizasyonuna yerlesiyoruz toplayin esyalarinizi

<table style="DISPLAY: inline; VERTICAL-ALIGN: middle" cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td style="FILTER: Glow(color=green, strength=2)">************************************************</TD></TR></TABLE>

<table style="TABLE-LAYOUT: fixed" width="100%" border=0><tr><td class=smalltext width="100%" colSpan=2></TD></TR>
<tr><td class=smalltext id=modified_1040 vAlign=bottom></TD></TR></TABLE>