Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detone
Detone

özlü sözler 1210
Erkek Terazi
Sıçan
Doğum tarihi : 24/09/84
İş/Hobi : RECEPTION /FutßoL Müziq Araßa
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuUyarı : özlü sözler 111010
Rep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://WwW.MuradiyeForum.Net

özlü sözler Empty özlü sözler

Ptsi Ocak 05, 2009 5:06 am
» “Fikirlerini ve söylediklerini asla kabul edememözlü sözler Noktaözlü sözler NoktaAma onları söyleme hakkını ölünceye kadar savunurumözlü sözler Noktaözlü sözler Nokta
Voltaire

» Açlıktan ölmek üzere bulunan bir köpeği kurtarınız, sizi ısırmayacaktırözlü sözler Nokta İnsan ile köpek arasındaki başlıca fark budur”
Mark Twain

» Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere er geç varırözlü sözler Nokta
Mirabeau

» Akıllı adam aklını kullanırözlü sözler Nokta Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanırözlü sözler NoktaGüzel Sözler
Bernard Shaw

» Akıllı görünme çabası, çoğu zaman akıllı olmayı engellerözlü sözler Nokta
La Rochefoucauld

» Akıllı kimsenin lisanı kalbindedirözlü sözler Nokta Düşünerek söylerözlü sözler Nokta
Hzözlü sözler NoktaAli (rözlü sözler Noktaaözlü sözler Nokta)

» Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur,
zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanırözlü sözler Nokta
Plato

» Aklın güzelliği dil ile, dilin güzelliği söz ile, kişinin güzelliği yüz ile, yüzün güzelliği göz ile belli olurözlü sözler Nokta
Yusuf Has Hacip

» Alkış zayıfların amacı ve sonudurözlü sözler Nokta
Cözlü sözler NoktaColton

» Alkışı en sessiz karşılayan,alkışı haketmiş demektirözlü sözler Nokta
Emerson

» Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktırözlü sözler NoktaAnlamlı Sözler
Andre Gide

» Aptalın sevgisi, ayının sevgisidir; kini sevgidir, sevgisi kindirözlü sözler Nokta
Mevlana

» Ayakta ölmek, diz üstü yaşamaktan daha iyidirözlü sözler Nokta
Gözlü sözler NoktaWashington

» Bana “Seni anlamıyorum” demen hak etmediğim bir övgü, fakat senin de hak etmediğin bir sövgüdürözlü sözler Nokta
Halil Cibran

» Bana arkadaşını söyle,sana kim olduğunu söyleyeyimözlü sözler NoktaAnlamlı Sözler
Cervantes

» Bana bir harf öğretenin kölesi olurumözlü sözler Nokta
Hzözlü sözler NoktaAli (rözlü sözler Noktaa)

» Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdırözlü sözler Nokta
La Rochefoucauld

» Başarının sırrı , uğraşılan konuya hakim olmaktırözlü sözler Nokta
Benjamin Disraeli

» Başkalarını hep bağışla, kendini hiç bağışlamaözlü sözler Nokta
Syrus

» Başkalarının bilgisi ile bilgin olsak bile ancak kendi aklımızla akıllı olabilirizözlü sözler Nokta
Montaigne

Başkalarının kusurlarını tartarken, parmağıyla terazinin kefesine bastırmayan insan pek enderdirözlü sözler Nokta
Baron Langenfauld

Başkası düştü mü “çürük tahtaya basmasaydı” derizözlü sözler NoktaKendimiz düşünce,bastığımız tahtanın çürük olmasından şikayet ederizözlü sözler NoktaÖzlü Sözler
Cenab Şahabettin

Başkasından üstün olmamız önemli değildirözlü sözler Nokta Asıl önemli olan şey, dünkü halimizden üstün olmamızdırözlü sözler Nokta
Hint Atasözü

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta varözlü sözler Nokta Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olurözlü sözler NoktaBende 1 bilgi var, sende 1 bilgi varözlü sözler Nokta Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olurözlü sözler Nokta
Konfüçyüs

Bilgi bir ışık gibidirözlü sözler Nokta Onu kullanırsanız daha parlak olur, kullanmazsanız sönerözlü sözler NoktaÖzlü Sözler
Alexander Everett