Muradiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cambaz
cambaz

Migros 910
Erkek Yengeç
Ejderha
Doğum tarihi : 28/06/88
İş/Hobi : elektrik
Bilgi :
Muradiye Forum Bilgi Paylaşım PlatformuRep Gücü : 0
Rep Puan : 0
http://muradiyeforum.net

Migros Empty Migros

Ptsi Kas. 24, 2008 2:32 pm
bir pazar günü eşimle beraber istanbuldaki büyük bir migrosa alış veriş yapmaya gittik.pazar günü olmasından dolayı oldukca kalabalık vardı.ben alışveriş arabası ile eşimi takip ediyorum eşimde ihtiyaç duyduğu şeyleri alıyor ve arabaya atıyor ama birazda abartıyor tabiiki.bu arada oldukca yapılı bir bayanın ayağına arkadan çarptım ama kadıncazın canı çok yanmış olacakki öyle bir hışımla döndüki size anlatamam.abladan binlerce kez özürde dilesem beni hiç affedeceğe benzemiyor.ve ben bu sırada onun bir şey söylemesine fırsat vermeden spastik biriymiş gibi suratımı değiştirip "ben ablaya vurdum biz ablayla kaza yaptık "diyorum ve tam bir deliymiş gibi davranıyorum .kadıncağızın o sert surat ifadesi birden değişti ve eşime dönerek aa yazık dahada gencecik demezmi.bunla kalsa iyi birde geldi beni seviyor ve eşime doğuştanmı,akrabanız gibi sorular soruyor.inanın bu soru cevap olayı 5 dakika kadar sürdü ve bu zaman zarfı içinde mükemmel bir şekilde rolümü oynuyorum.ama eşim gülmemek için kendini zor tutuyor ve binbir zorlukla kadına cevap vermeye çalışıyor.neyse kadın en niheyetinde gitti ama biz koptuk tabiki.ama ne kopma.
Eşim dost muhabbetlerinde kesinlikle bu olayı anlatır ve bende deli taklidi yaparak olayı canlandırırım.